5.22.2008

Lesson Learned (the hard way)

When buying muffin mix, if you have a choice between the spending 46 cents on Jiffy, or 39 cents on store brand - splurge!

2 comments:

Craig said...

Cheapo.

June Cleaver said...

Yeah, it's the old "cost versus value" scenario. But sometimes the only way to find out is to try the brand.

An aside to Craig, pot/kettle = you/MacKenzie. :)